Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'yznwqjx_baza'@'10.254.34.70' (using password: YES) in /home/kock/ftp/www/kock/www/_config.inc on line 16

Warning: mysql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/kock/ftp/www/kock/www/_config.inc on line 17

Czytniki e-książek

Teraz nie musisz się martwic o to, że książka nie zmieści ci się do bagażu podręcznego, torebki czy plecaka. Na rynku pojawiło się bardzo dużo czytników e-książek, są one bardzo łatwe w użyciu, wystarczająco małe, więc można je zabrać ze sobą wszędzie. Oto kilka interesujących przykładów.


"eClicto"

informacje ze strony internetowej "eClito" www.eclito.pl
To nowoczesne urządzenie mobilne wykorzystujące technologię e-papieru, która zapewnia komfort czytania identyczny jak w przypadku tradycyjnych książek. Ekran nie świeci własnym światłem, dzięki czemu nie męczy wzroku. Czytnik jest lekki i poręczny. Dzięki niemu możesz korzystać z bogatych zasobów swojej biblioteki w każdym miejscu. Czytnik eClicto służy do odczytu e-booków w zabezpieczonym formacie EPUB.
        

 

  "Bookeen Cybook Opus"
informacje ze strony sprzedawcy www.czytio.pl
Cybook Opus to bardzo poręczny, kieszonkowy czytnik o niezwykłej stylistyce. Dzięki 1GB wbudowanej pamięci, pozwala przechować do kilku tysięcy e-książek. Niespotykanie wysoka rozdzielczość ekranu 200 DPI, zapewnia jeszcze lepszy kontrast dorównujący tradycyjnym wydrukom. Wbudowany czujnik ruchu pozwala na zmianę stron prostym gestem lub automatyczne przejście z poziomego do pionowego trybu wyświetlania.
Cybook Opus o wadze przeciętnego telefonu komórkowego, posiada 5 calowy ekran o najwyższej rozdzielczości na rynku. Niewielkie wymiary oraz doskonała jakość wyświetlanego tekstu sprawią Ci radość czytania zawsze i wszędzie.
1GB pamięci wewnętrznej, w której zmieścisz całą swoją e-bibliotekę oraz litowo polimerowa bateria dają Ci możliwość nieustannego czytania przez wiele dni bez ładowania baterii. Cybook Opus oferuje dostęp do katalogów Adobe DRM. Dzięki intuicyjnemu i szybkiemu interfejsowi masz dostęp do wielkiej bazy e-książek, od klasyki do najnowszych bestsellerów."iPad"
informacje ze strony www.apple.com
Duży ekran z podświetleniem LED wykonany w technologii IPS. Niewiarygodnie precyzyjny ekran Multi-Touch. I zadziwiająco wydajny układ procesorowy zaprojektowany przez Apple. A wszystko to w urządzeniu tak smukłym i lekkim, że bez problemu możesz je wszędzie zabrać. iPad to nie tylko najlepsze urządzenie w swoim rodzaju. To zupełnie nowy rodzaj urządzenia.
"Amazon Kindle"

Czytnik, który ściąga bezprzewodowo książki i gazety w czasie poniżej 60 sekund!!! Automatycznie ładuje świeżą gazete - co dzien rano :-)

 26.05.2010 autor:AS

www.karmimypsiaki.pl http://place-zabaw.net
stat4u