Ul. Wincentego Pstrowskiego zmieniono na ul. Ludwika Osińskiego, ul. Hanki Sawickiej na ul. Radzyńską oraz ulice 22 Lipca na ulicę 3 Maja. Rada podjęła uchwałę w sprawie zmiany nazw ulic niejednogłośnie.

- Chcieliśmy wrócić do historycznego nazewnictwa i układu ulic - mówi Tomasz Futera, burmistrz Kocka. - Zmiana ulicy na ul. Jana Pawła II jest zaś naszym wyrazem wdzięczności dla papieża tuż przed beatyfikacją. Patroni ulic muszą swym życiem zaświadczyć, że na to zasługują a Sawicka czy Krasicki do takich osób nie należą.

„Nazwa ulicy im. Hanki Sawickiej w sposób elementarny kłóci się z pamięcią o innych patronach ulic Kocka, jak chociażby ulicą gen. Kleeberga, który w 1939 roku walczył w obronie Polski zarówno przed Niemcami, jak i z jednostkami Armii Czerwonej, czy ulica 27 Wołyńskiej Dywizji AK wyzwalającej w lipcu 1944 r Kock, której żołnierze stali się po akcji „Burza" obiektem bezwzględnych represji (zdekonspirowani i uwięzieni w obozie utworzonym w pobliskim Skrobowie), realizowanych przez NKWD i UB pod egidą polskich komunistów. Dlatego też właściwa jest zmiana nazwy patrona tej ulicy i przywrócenie poprzedniej nazwy „Radzyńska" z okresu XIX wieku. „ – czytamy w uzasadnieniu projektu jednej z uchwał.